.

.

Брзо Одводнување Стапчиња За Сушење Корпа Против ' рѓа Нерѓосувачки Челик Лажица Вилушка Прибор За Сушење Решетка За бар-лисја

Брзо Одводнување Стапчиња За Сушење Корпа Против ' рѓа Нерѓосувачки Челик Лажица Вилушка Прибор За Сушење Решетка За бар-лисја

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Опис : со својот шуплив дизајн на вентилација, овие корпи за сушење стапчиња за јадење овозможуваат водата брзо да се исцеди, одржувајќи го вашиот прибор за јадење сув и спречувајќи го да се навлажни, што е многу корисно.Усвојување на своите мали и густи дупки, оваа корпа за сушење стапчиња за јадење може да спречи паѓање на вашиот прибор за јадење, што ќе ви овозможи безбедно да го поставите приборот за јадење за да се исцеди.Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, тој е долготраен.Должината на производот е 31 см, ширината е 12,6 см, а висината е 5.4cm.It погоден е за чување прибор во кујната.Име на ставка : Корпа За Стапчиња За Јадење Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Црна, Сина, Виолетова, Сребрена Боја, Златна Боја, Розово Златна Боја, Неонска, Разнобојна Црвена Боја Карактеристики : Шуплива, Силна Конструкција, Брза Дренажа Детали За Големина : 31см х 12,6 см х 5,4 см/12,2 "х 4,96" х 2,13 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Корпа За Стапчиња За Јадење(Други Не Се Вклучени) со својот шуплив дизајн на вентилација, овие корпи за сушење стапчиња овозможуваат водата брзо да се исцеди, одржувајќи го вашиот прибор за јадење сув и спречувајќи го да се навлажни, што е многу корисно. Усвојување на своите мали и густи дупки, оваа корпа за сушење стапчиња за јадење може да спречи паѓање на вашиот прибор за јадење, што ќе ви овозможи безбедно да го поставите приборот за јадење за да се исцеди. Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, тој е долготраен. Должината на производот е 31 см, ширината е 12,6 см, а висината е 5,4 см. Погоден е за чување прибор во кујната.

Главните карактеристики

Избор на клиент