.

.

Божиќни ленти за коса, елф капа, Божиќни капи

Божиќни ленти за коса, елф капа, Божиќни капи

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

2 Парчиња Божиќни Ленти За Коса Елф Капа Дедо Мраз Капи Деца Возрасни Лента За Глава Божиќна Забава Божиќна Забава Костим За Глава Симпатична Рог со Орнаменти. Идеален за правење на вашите девојки поубави и привлечни. Лесен и удобен за носење. Создадете удобна и жива атмосфера за забавата.< / п> Креативен подарок За вашите пријатели и семејството да им донесе повеќе забава и изненадување. Идеален за Денот На Децата, Забава На Плажа, Забави Со Костими, Марди Грас, Божиќ, Велигден, Новогодишна Забава итн. 2 парчиња Божиќни ленти за коса, елф капа, Божиќни капи.

Главните карактеристики

Избор на клиент