.

.

Жените Гледаат Низ Мини Здолништа Со Висок Струк Секојдневно Преку Колк Здолниште Клубска Облека Сина М

Жените Гледаат Низ Мини Здолништа Со Висок Струк Секојдневно Преку Колк Здолниште Клубска Облека Сина М

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

ЖЕНСКИТЕ ЖЕНИ Гледаат Низ Мини Здолништа Со Висок Струк Лежерната Облека за Клубови со Здолниште за Колкови доаѓа во еднобојна боја.Комплетот Вклучува : 1x Здолниште Состојба : Ново без тагматеријал : 90% Најлон, 10% Спандекстаг Бр.Препорачано Size Waist Hip Length MM22.8-31.5"/58-80cm29.1-37.8"/74-96cm13.8"/35cm LL24.4-33.1"/62-84cm31.1-39.8"/79-101cm13.8"/35cm XLXL26.0-34.6"/66-88cm33.1-41.7"/84-106cm13.8"/35 см ЖЕНСКИ ЖЕНИ Гледаат Низ Мини Здолништа Со Висок Струк Секојдневно Преку Клубска Облека Со Здолниште Со Колкови. Мека и мазна на допир, добра еластична, дише и удобна за носење. Сјаен изглед, цврста боја, мини здолниште со висок струк со еластичен појас за удобно вклопување. Одлично за секојдневно секојдневно носење, сценски перформанси, ноќен клуб, забава, рејви, ноќно излегување. Ве молиме проверете ја големината јасно пред купување, рачно миење ладно препорачуваме.

Главните карактеристики

Избор на клиент