.

.

Рашири Софа Во Форма На Буквата Л Опфаќа Анти-Лизгачки Пресек Софа Лизгалки Агол Троседот Покритие Кауч Заштитник Со Перница Чиста Боја

Рашири Софа Во Форма На Буквата Л Опфаќа Анти-Лизгачки Пресек Софа Лизгалки Агол Троседот Покритие Кауч Заштитник Со Перница

DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

Аголен тросед (XS) : 2 седишта + 2 седишта должина на Софата (А-а) помеѓу 55 до 74 Инчи (140 см-185 см)должина На Софата (Б-Б) помеѓу 55 до 74 Инчи (140 см-185 см)аголен тросед (И) : 2 седишта + 3 седишта должина На Софата (а-А) помеѓу 55 до 74 Инчи (140 см-185 см)должина На Софата (б-б) помеѓу 74 до 90 Инчи (185см-230см)аголен тросед (м) : 3 седишта + 3 седишта должина на софата (а-А) помеѓу 74 до 90 инчи (185см-230см)должина на софата (б-Б) помеѓу 74 До 90 Инчи (185см-230см) аголен тросед (л) : 3 седишта + 4 седишта должина на софата (а-А) помеѓу 74 до 90 ИНЧИ (185см-230см)Должина на софата (Б-б) помеѓу 90 до 118 инчи (230см-300см)Аголен Тросед (xl) : 4 седишта + 4 седишта должина на софата (а-а) Помеѓу 90 До 118 Инчи (230см-300см)должина На Софата (б-б) Помеѓу 90 до 118 инчи (230см-300см)должина На Софата (б-б) Помеѓу 90 и 118 инчи (230см-300 см) КАРАКТЕРИСТИКИ : 1, Заштитете Го Вашиот Мебел / Кауч Од Дамки, Влакна Од домашни миленици или Оштетување2, цврстина и Еластичен материјал, погоден за повеќето софа3, лесен за чистење, Лесен за поставување и Подигање, може да се пере.)Пресек или аголен тросед = големината зависи од должината на линијата. Рашири 2 Парчиња Софа Во Форма На Буквата Л Опфаќа Анти-Лизгачки Пресек Софа Лизгалки Агол Троседот Покритие Кауч Заштитник со 2 парчиња Перница Чиста Боја.- Ве молиме љубезно дозволете грешка од 1-4 см при рачно мерење. Ако софата Е Интегрирана троседот, не може да се користи.Големина на Лизгање на софата : Л Облик На Софа капак =капак на софата = +капак на софата бб (составен е од два ракави на софата. Повлечете ги страничните врски заедно и цврсто чекори 4 : спуштете го софата надолу и цврсто покријте го капакот, повлекувајќи го вишокот ткаенина до задните чекори 5 : Уживајте во вашиот нов покриен тросед! Пакетот Вклучува : 2 парчиња Софа Покрива2 Парчиња Навлака За перници Внимание : - Не користете белило и измијте го со исти/слични бои.Забелешка : Нашиот Капак На Софата се вклопува За аголен тросед Во форма На буквата Л, кој се состои од два одделни делови. Цврсто повлечете ги предните и задните врски заедно и врзете.

Главните карактеристики

Избор на клиент