.

.

Држачи За Тенџере За Белезници За Пчелни Печки Поставете Нелизгачки Кујнски Ракавици За Готвење Што Се Перат Отпорни На Топлина Ракавици За Печење Скара Во Микроб?

Држачи За Тенџере За Белезници За Пчелни Печки Поставете Нелизгачки Кујнски Ракавици За Готвење Што Се Перат Отпорни На Топлина

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

● Материјал За производ} Водоотпорна полиестерска ткаенина+материјал против изгореници, достапни се повеќе шаблони + Перформанси На Производот ● Силиконските ракавици против изгореници се изработени од висококвалитетна ткаенина, со фина изработка, густа и издржлива и против попарување и топлинска изолација. Внатрешните и надворешните слоеви се направени од водоотпорна ткаенина, што ги прави полесни за чистење. Применливо сценарио : Погодно За откривање кујнски тенџериња и тави, обезбедување чинии и чинии во микробранови печки, печки и скари на отворено. ● Опис На производот + Силиконски ракавици против изгореници+подлога против изгореници (десна ракавица), дизајнирана со странично висечко јаже за лесно закачување и складирање. `+ Инструкции за чистење Се препорачува рачно чистење, а не со машина и не белење. ● Материјал За производ} Водоотпорна полиестерска ткаенина+материјал против попарување, со достапни повеќе обрасци. ● Перформанси на производот ● Фина изработка, густа и издржлива, против попарување и топлинска изолација. Внатрешните и надворешните слоеви се направени од водоотпорна ткаенина, што ги прави полесни за чистење. ● Опис На производот + Силиконски ракавици против изгореници+подлога против изгореници (десна ракавица), дизајнирана со странични јажиња за лесно закачување и складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент