.

.

Момчиња Девојки Печати Џемпер Дуксери Дете Деца Божиќ Џемпер Повик Отпечатоци Плетени Долги Ракави Долна Облека Зимски Врвот Џемпер За 3 Години

Момчиња Девојки Печати Џемпер Дуксери Дете Деца Божиќ Џемпер Повик Отпечатоци Плетени Долги Ракави Долна Облека Зимски Врвот

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 100 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 62см/24,41" Должина : 42см/16,54" Големина : 110 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 66см/25,98" Должина : 44см/17,32" Големина : 120 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 70см/27,56" Должина : 46см/18,11" Големина : 130 препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 74см/29.13" должина : 48см/18.90" големина : 140 препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 78см/30.71" должина : 50см/19.69" дете деца девојчиња момчиња божиќен Џемпер Обични Отпечатоци Плетени Долги Ракави долна облека зимски врвни џемпери карактеристики : машинско Перење повлечете го дизајнот на затворање - еластичен раб и Долг Ракав дизајни нека вашето бебе Се Чувствува Топло Во Зима Иumn. МАТЕРИЈАЛ - бебешкиот џемпер е изработен од ткаенина за плетење која е погодна за кожата и удобна за носење, лесна за вклопување на секоја фигура на телото на девојчињата при секојдневно носење. Вклучен пакет : 1 ПАРЧИЊА Џемпер Мали Деца Девојчиња Момчиња Божиќен Џемпер Секојдневни Отпечатоци Плетени Долги Ракави Долна Облека Зимски Врвен Џемпер. Големи Девојки момчиња џемпер Кошули и Блузи бебе девојка џемпер Бебе Момче Пуловер Дуксер Пуловер Качулка за момчиња kids зима деца блузи топло удобно меки деца облека. Дизајн : дуксер со Пуловер за девојки со Долги Ракави/Еднобојна Боја/Ревер/Врат Со Врвка/Дуксер Со Половина Патент/Секојдневен Врв за девојки. Удобен материјал : памук, полиестер и спандекс, густ и удобен материјал, топол воumn и зима. Прилики : овој џемпер одговара за секојдневно носење, училиште, спорт, одмор, забава, дом и други активности во затворени простории и на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент