.

.

Гдфун Мода Жени В - Вратот Печатени Кратки ракави Сончоглед Лабава Пуловер Маица краток ракав врвот за жени

Гдфун Мода Жени В - Вратот Печатени Кратки ракави Сончоглед Лабава Пуловер Маица краток ракав врвот за жени

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 18.5 см/7.28" Должина : 66см/25.98"Големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 19.5 см/7.68" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38"големина : xl сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 102cm/40.16" рамо : 43cm/16.93" ракав : 20.5 Cm/8.07" ДОЛЖИНА : 68 CM/26.77"големина : xxl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 106cm/41.73" рамо : 44СМ/17.32" Ракав : 21.5 см/8.46" должина : 69см/27.17"Големина : хххл сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 110см/43.31" РАМО : 45СМ/17.72" ракав : 22.5 См/8.86" должина : 70см/27.56"големина : xxxxl САД : 14 ВЕЛИКА британија : 18 Еу : 44 биста : 114cm/44.88" рамо : 46cm/18.11" ракав : 23.5 cm/9.25" должина : 71cm/27.95"ГОЛЕМИНА : XXXXXL сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 118cm/46.46" рамо : 47cm/18.50" ракав : 24,5 СМ/9,65" должина : 72 см/28,35"должина На Ракавот : краток ракав направен Е ОД висококвалитетни материјали, со меко чувство И без штета на кожатапоради рачно мерење, ве молиме дозволете Мала Разлика ОД 1-3СМ. Различни поставки на екранот овозможуваат мала промена на бојата, Пакетот вклучува : краток ракав од 1 парче.Благодарам. Колку убав ден!Материјал : тип На Полиестерска Шема : цврст моден дизајн, сосема нов, квалитетен!Добар помошник за слободен живот~ви Благодариме за разбирањето!Стил : Модна главна боја : како што е прикажано на фигуратамодерен дизајн ве прави попривлечни Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска нова Кошула која е совршена за секоја пригода!. Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна маица р. Натпревар : женските врвови лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа. Повод : женски кошули со кратки ракави за жени погодни за секојдневни, шопинг, запознавање, улица, канцеларија, работа, на отворено, училиште, дневна облека итн. Забелешка : Изберете точна големина од нашиот опис, ќе добиете слатки врвови.

Главните карактеристики

Избор на клиент