.

.

Џерзи Машки Еластичен Струк Отворен Долен Џеб Спортска Панталона

Џерзи Машки Еластичен Струк Отворен Долен Џеб Спортска Панталона

DEN 367.84

Пристапност
Во достапна форма

8-унца, 50/50 памук/поли нубленд ® Пилула Отпорна На Руно Со Висока густина На Бод за Диференцијален пораст на платно Со непречено печатење за подобро вклопување Џебови обложени со Дрес со Тројна игла покриен еластичен појас со внатрешно влечење отворено дно Со Двојно игла полите За Возрасни Големини : S-3 XL. Дуксери/Панталони Од Руно.

Главните карактеристики

Избор на клиент