.

.

БЕЗЖИЧЕН Глушец RGB Bluetooth Компјутерски Глушец Тивок Маус На Полнење СО LED ПОЗАДИНСКО Осветлување USB Оптички Глувци За Лаптоп

БЕЗЖИЧЕН Глушец RGB Bluetooth Компјутерски Глушец Тивок Маус На Полнење СО LED ПОЗАДИНСКО Осветлување USB Оптички Глувци За

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Име на ставка : Безжична Големина На Глувчето : 11 * 6 * 2.5 цм/4.3 * 2.4 * 0.98 инчи Функција : 7 Промена На Бојата, Тивко, Полнењеповрзување : 2.4 Ghz Interface : Вклучен USBPackage : 1 x USB Приемник Овој глушец не поддржува bluetooth врска. ВГРАДЕНА БАТЕРИЈА на ПОЛНЕЊЕ и АВТОМАТСКО ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА-вградената батерија на глувчето на полнење, со кабел за полнење. Нема потреба од промена batteries.To заштеда на енергија, глувчето ќе заспие по 10 минути без работа, може да се разбуди со кликнување на кое било копче. LED СВЕТЛА ЗА ДИШЕЊЕ-Ова е безжичен глушец со 7 led светла што ја менуваат бојата. Специјален беззвучен дизајн за десното и левото копче, ве тера да се концентрирате на работа или играње игри без да ги вознемирувате другите. УДОБЕН ДИЗАЈН -onomономски дизајн, овој глушец е многу удобен за држење и помага да се намали болката во раката. ПРЕНОСЛИВА И ЏЕБНА ГОЛЕМИНА-лесен, тенок дизајн го прави совршено за патување, лесно се става во торбата или џебовите на вашиот лаптоп. ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ-режимот 2.4 GHz работи со лаптоп, десктоп или кој било уред со USB порта, едноставно приклучете ГО USB приемникот и играјте директно.

Главните карактеристики

Избор на клиент