.

.

Маица За Вештерки Еднорог Ноќта На Вештерките Менс Виолетова Графичка Маичка-Дизајн ОД Луѓе XL

Маица За Вештерки Еднорог Ноќта На Вештерките Менс Виолетова Графичка Маичка-Дизајн ОД Луѓе XL

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Одлична и Совршена идеја за прослава На Ноќта на Вештерките. Идеален за сите кои сакаат да се приклучат на забавите За Ноќта на Вештерките, трик и лекување без всушност да носат костим. Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна графичка машка маичка Од Дизајнот на луѓето уметникбрадестудио. Овој магично симпатичен дизајн се одликува со карун еднорог кој носи виолетова капа од вештерки и лета на метла. Печатени Со Еколошки Мастила. Машина За Перење. Удобен Прстен Откачи Памук. Модерна Тенка Маица-Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини За Големината.

Главните карактеристики

Избор на клиент