.

.

Цврсто 14к Жолто Златно Срце Создадено Рубин Дијамантски Прстен Големина 6

Цврсто 14к Жолто Златно Срце Создадено Рубин Дијамантски Прстен Големина 6

DEN 928.00

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Примарна - Чистота : 14кстоун Тип_1 : Дијамантстоун Тип_2 : Рубин, Лабораторија Создадена Боја На Камен_2 : Црвен Камен Количина_1 : 1стоун Количина_2 : 5стоун Поставување_1 : Измерете Ја Тежината На Каменот_1 : 0,01 Цтстоун Тежина_2 : Цтстоун Јасност_1 : И2 (А)Материјал : Примарен : Голдстоун Форма_1 : тркалезна Форма_2 : големина на Срцев Камен_1 : 1,3 Mmstone Големина_2 : 6,00 Mmstone Третман_2 : Синтетички Тип на производ : Накит Тип На накит : Прстени Продадени По Единица : Секој материјал : примарна боја : тип На Пожолтување : themedstone Cut_1 : Facetedstone Cut_2 : Facetedstone Cutreation_1 : Facetedstone Cut_2 : Facetedstone Создавање Метод_1 : метод на Создавање Природен Камен_2 : лабораторија создаден Тип На Камен (Друго)_1 : Странично Монтирање(И)Камен Боја Одделение_1 : I - Jaa Накит Внатрешна Категорија Накит Прстени Тематски Прстени Срца/Љубов; Накит Прстени Прстени Со Камења Елегантна Кутија За Прстени Вклучени. ГАРАНТИРАНО 14к Жолто Злато, Автентицирано со Печат од 14к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент