.

.

Едукативен Музички Електричен Крокодил Играчка-Пренослив-ПРЕДВОДЕНА Прозрачна-Животински Модел Играчка-Идеален За Деца

Едукативен Музички Електричен Крокодил Играчка-Пренослив-ПРЕДВОДЕНА Прозрачна-Животински Модел Играчка-Идеален За Деца

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Бидејќи шарената играчка може да ползи, пее и сјае, може да им донесе голема забава на децата.Производот има врвка за влечење, што им овозможува на децата да трчаат заедно со него, со што се вежба во забавата.Изработен од пластичен материјал, овој производ е издржлив и еколошки.Должината на играчката е 40 см, а ширината е 6cm.It е погоден за подарок, деца, парк и така натаму.Име на ставка : Електричен Играчки Материјал : Пластика Боја : Случајни Карактеристики На Бојата : Шарени, Музички, Електрични Батерии : 3 x Batt Батерија(Не Е Вклучена)Детали За Големината : 40cm x 6cm/15.75 "x 2.36" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 2 х Електрична Играчка Бидејќи шарената играчка може да ползи, пее и сјае, може да им донесе голема забава на децата. Производот има врвка за влечење, што им овозможува на децата да трчаат заедно со него, со што се вежба во забавата. Изработен од пластичен материјал, овој производ е издржлив и еколошки. Должината на играчката е 40см, а ширината е 6см. Таа е погодна за подарок, деца, парк и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент