.

.

Дрвени Писмо Недовршени, Среќни Денови Фонт, Занает Исечоци

Дрвени Писмо Недовршени, Среќни Денови Фонт, Занает Исечоци

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Исечете Со Прецизна цпу машини. Нашите дрвени букви се погодни и за лесна надворешна употреба, како што се обележување на згради, букви од поштенска кутија, вратари, декор на штала на отворено и многу други букви или нумерирање проекти на отворено. Исечете на МДФ Отпорен на ВЛАГА од 1/8 инчи. Секое парче изшкуркано и рачно прегледано. Одлично покривање на бојата. Гордо Произведено во САД.10" Среќни Денови фонт дрвени недовршени писмо. Откако целосно ќе се исуши, можете да користите Лепак За Дрво или Е6000 за да ги прикачите овие букви на вашиот знак.

Главните карактеристики

Избор на клиент