.

.

Миризлива Стаклена Тегла Свеќа-оз. Бејбери Мама Тегла Свеќа Со Капак & Верен На Животот Мирис Направен Во САД-Чувари на Колекцијата На Светлината Од Веселиот Давате

Миризлива Стаклена Тегла Свеќа-оз. Бејбери Мама Тегла Свеќа Со Капак & Верен На Животот Мирис Направен Во САД-Чувари на Колекцијата

DEN 270.08

Пристапност
Во достапна форма

Весел Давател Бејбери 22 мл. Мама Тегла Свеќа со примитивен црн капак и домашна лента. Мирисот се состои од бејбери, ела, балсам, морско оревче и зачин. Држи 22 унци. Времето на горење е 125 часа. СВЕЌА СО ДРЖАЧ ЗА СТАКЛО : Наполнете ја целата куќа со прекрасниот шарм на домашниот сладок дом отелотворен во нашите силни миризливи свеќи. Создадете незаборавно искуство во кое секој ќе ужива со нежната ароматична мешавина на рустикален бајберис слоевит со балсам ела и навестувања на морско оревче и зачин., ДЕКОР НА ФАРМА : сите наши сезонски тегли со свеќи се гордо направени во САД и се прекрасен додаток на секоја средина. Подигнете ја жетвата или зимските украси со додавање на оваа празнична топлина во вашата дневна соба, кујна или надворешен двор., АРОМАТЕРАПИЈА СВЕЌА : Овие срдечни свеќи со долго горење се изработени со двоен фитил за да се зголемат времињата на изгореници и да се намали саѓи. Билансот на восок до фитил гарантира дека свеќата ќе изгори чиста, инг часови на долготраен мирис., ИДЕИ ЗА ПОДАРОЦИ ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : подарете му подарок на тој посебен за паметење со овие украсни свеќи. Воодушевете го вашето семејство и пријатели со примамливата мешавина на нашите небесни мириси заробени во овие единствени свеќи.ВЕСЕЛ ДАВАТЕЛ : весел Давател е основан во 1991 година и е бизнис посветен на создавање и производство на иновативни и квалитетни производи по прифатлива цена. Се стремиме кон извонредност и се гордееме што ја враќаме заедницата.

Главните карактеристики

Избор на клиент