.

.

Џунгла Животни Жирафа Ѕид Налепници Сафари Животни Жирафа Ѕид Налепници Бебе Расадник Детска Соба Дневна Соба Ѕид Декор

Џунгла Животни Жирафа Ѕид Налепници Сафари Животни Жирафа Ѕид Налепници Бебе Расадник Детска Соба Дневна Соба Ѕид Декор

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Може да се залепи на сите чисти, суви, не-текстурирани мазни површини : ѕидови, прозорци, плочки, мебел, огледала, дури и вашите фрижидери. ѕидните налепници се изработени од висококвалитетни, светли и шарени, лесни за лупење и лепење, отстранливи и водоотпорни. налепниците за ѕид од жирафа се совршени за украсување детска спална соба, дневна соба, позадина на софата и прозорец. Ако не сте задоволни со купувањето или имате какви било проблеми при инсталацијата, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме и ќе помогнеме во решавањето на проблемите во рок од 24 часа. ТИМПЦВ Џунгла Животни Жирафа Ѕид Налепници Сафари Животни Жирафа Ѕид Налепници Бебе Расадник Детска Соба Дневна Соба Ѕид Декор.

Главните карактеристики

Избор на клиент