.

.

Ipad Воздух Или Андроид Таблет Потпирач За Глава Монтирање

Ipad Воздух Или Андроид Таблет Потпирач За Глава Монтирање

DEN 175.84

Пристапност
Во достапна форма

1, Galaxy Tab 3 и Asus Me MO Pad Smart 10. Карактеристики Прилагодливи. Дизајнот на горниот и долниот прилагодлив држач за нозе ги одржува сите странични копчиња и порти непречени. Држачот за потпирач за глава обезбедува таблета со голема големина (8,9" или поголема) преку универзалниот држач натоварен со пружина. Лесно се прицврстува на предните или задните столбови на потпирачот за глава на вашиот автомобил или камион. За најдобри резултати, закачете ги нозете за поддршка на држачот за потпирач за глава во следните конфигурации.ТАБ3-RSHM е висококвалитетен универзален држач за глава за седишта за автомобил со таблет со ограничена доживотна гаранција. Луксузниот држач за глава на аркон е од суштинско значење за патување.9, користете 4 кратки потпорни нозе на држачот. За најдобри резултати СО Kindle Fire HD 8. Се одликува со цврста продолжена рака со прилагодлива должина која го поставува таблетот во центарот помеѓу двете седишта. Вклучува универзален држач За таблети со Тенок Зафат На Аркон и држач за потпирач за глава за автомобил со 2 столба. Кога вметнувате Ipad Воздух или друга таблета во држачот за држач за потпирачи за глава, задолжително направете го тоа хоризонтално.1 и Kindle Fire HD 8. Овој држач за глава е идеален за гледање таблети од повеќе патници. За вертикално гледање, прилагодете го вртливиот вртлив 360° и потоа повторно затегнете. Аркон Ајпад Ер Или Андроид Таблет Потпирач за Глава Монтирајте го Цврстиот Држач за таблет КОМПЈУТЕР за дизајн дава заштита на вашиот гаџет. Прикачете го или на страничното седиште на возачот или на совозачот ако вашиот автомобил има конфигурација на потпирачот за глава 2-пост.1), најдобрата конфигурација на држачот за држач за потпирачи за глава е да закачите 2 кратки потпорни нозе на врвот и 2 подолги потпорни нозе на дното на држачот. За повеќето таблети со големи димензии (Ipad Air и сите други ipad со целосна големина, Samsung Galaxy Note 10. Вклучени се осум потпорни нозе (4 кратки и 4 подолги верзии).

Главните карактеристики

Избор на клиент