.

.

Моќ Стоп Б Кочница Чевли-Задни Одговара изберете: 2009-ШЕВРОЛЕТ ТРАВЕРС, 2007-ГМЦ АКАДИЈА

Моќ Стоп Б Кочница Чевли-Задни Одговара изберете: 2009-ШЕВРОЛЕТ ТРАВЕРС, 2007-ГМЦ АКАДИЈА

DEN 2667.04

Пристапност
Во достапна форма

Автоспецијалните чевли за сопирачки за паркирање се дизајнирани да ги задоволат најсложените професионални монтери. Чевлите се прецизно лачно тло за правилно поставување на барабанот. Сите чевли се 100% без азбест. Нашите чевли имаат комори за да обезбедат ангажман без бучава. Изработен од 100% нов Челик кој е црн обложен за да се спротивстави на ' рѓата. 100% бакар слободен. Средно пост излечи. Брзо Пробивање. 100% Азбест Слободен. Одговара Изберете : 2009-2017 ШЕВРОЛЕТ ТРАВЕРС 2007-2016 ГМЦ АКАДИЈА 2008-2017 БУИК ЕНКЛАВА 2013-2019 КАДИЛАК ХТС 2017 ГМЦ АКАДИЈА ОГРАНИЧЕНА 2007-2010 САТУРН ПЕРСПЕКТИВА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Главните карактеристики

Избор на клиент