.

.

Медисон Џудит Потресени Тркач Килим, Морнарица Тил, 2 ' 3 18'

Медисон Џудит Потресени Тркач Килим, Морнарица Тил, 2 ' 3 18'

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Ние се потрудиме да ви обезбедиме. Боја : Морнарица/Чај. Моќта се наѕираше користејќи издржливи предива за лесна нега, долготрајна брилијантност, колекцијата Медисон е одличен избор за интензивна употреба или собирање.Колекцијата На Теписи медисон Во Висок Стил Преодни Теписи Колекцијата Медисон На преодни теписи со висок стил носи модерен стил и брилијантни бои во класичниот дизајн на тепих во областа без да изгледа препотентно. Достапно во повеќе големини. Секој килим во оваа прекрасна колекција е најновиот во модата-паметни подни облоги специјално дизајнирани за денешниот раскошен современ и преоден декор на домот, што претставува простор и стил. Пакувањето и испораката на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; назад-тркалање или обратно тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на наборите во тепихот во вашата област; дозволете доволно ти. Големина : 2' 3" х 18 " Тркач. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Живеат Подобро. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.

Главните карактеристики

Избор на клиент