.

.

Куши Силифид Силиконски Лажици Азурно Камче

Куши Силифид Силиконски Лажици Азурно Камче

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Земете Сили со новата силиконска линија на куши за забава и практични предмети за хранење! Силифидната лажица е лажица за хранење доенчиња со совршена големина идеална за хранење. Изработени од силиконска обвивка за храна, Ова Е Направено од силикон за храна. Направени за возрасни раце. Мека за бебе. Бпа, пвц и фталат бесплатно. Пакет од 2.

Главните карактеристики

Избор на клиент