.

.

Фармерки Дуртебеуа За Жени Искинати Права Нога Висок Струк Тексас

Фармерки Дуртебеуа За Жени Искинати Права Нога Висок Струк Тексас

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип на шема : цврст. Стил : Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : umn. Што ќе добиете : 1 x женски pants Size табела : . Големина : С Половината : 64см/25.20" : 97см/38.19" Должина : 104см/40.94"Големина : М Половината : 68см/26.77" : 101см/39.76" Должина : 105см/41.34"Големина : Л Половината : 72см/28.35" : 105см/41.34" Должина : 106см/41.73" дечко фармерки за жени лабаво вклопување,фармерки со широки нозе,искинати Фармерки,џебови со висок струк. Постојат Различни Стилови За Избор, И Дефинитивно Ќе Има Стилови Што Ви Се Допаѓаат. Женските фармерки со крпеница се изработени од издржлива и еластична тексас ткаенина, одлично и пријатно е да се носат цел ден. Карактеристики : искинат и уништен дизајн со крпеница, висок струк, основни пет џебови, лесно вознемирување, должина на глуждот,тенок фит,затворање со патент и копче, одговара на жените на сите возрасти. Искинатите фармерки со лепенки за жени се уникатни и шик и совршени за комбинирање со блузи, маици, кошули, блузи, високи потпетици или чизми за стилски изглед. Модните уништени фармерки со висок струк се погодни за секојдневно носење, одмор, патување, канцеларија, работа. Панталоните жан со џебови можат да ви помогнат да ги носите најважните работи како телефон, клучеви и чанта.

Главните карактеристики

Избор на клиент