.

.

Мубоди Канцелариска Столица Кафеава Фау Кожа

Мубоди Канцелариска Столица Кафеава Фау Кожа

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Оваа канцеларија стол карактеристики удобно седење и модерен стил. Отелотворувајќи ја модерната designетика на дизајнот, канцелариската столица е мазна за допир и пријатна за седење. Овој компјутерски стол нуди прилагодливо седење во висина, од висина на шипката надолу до висина на бројачот со функцијата за подигнување гас. Тапацирот од вештачка кожа обезбедува удобно седење. Канцелариската столица е лесна за лесна подвижност. Оваа ставка ќе направи одличен додаток во вашиот дом.Боја : Кафеав Материјал : Вештачка кожа (60% пвц, 20% полиестер, 13% памук, 7% СТП)Димензии : 13,6" х (24,4"-32,7") (Дијаметар x H)дијаметар На Основата : 20,5"Карактеристики механизам за подигнување на гас тежина : 7,7 lbassambly потребни : Yesnbsp;не може да испрати до : Порторико, девствени Острови, Порторико, хуан општина, по кутија, мислења (апо / фпо), хаваи, Гуам, Палау, федерални држави на микронезија, острови, алјаска. Мубоди Канцелариска Столица Кафеава Вештачка Кожа.

Главните карактеристики

Избор на клиент