.

.

Свети Павле Пустиникот Сребрена Бројаница Може Зелен Оган Полиран Монистра Распетие големина медал шарм

Свети Павле Пустиникот Сребрена Бројаница Може Зелен Оган Полиран Монистра Распетие големина медал шарм

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Сребрена Бројаница 6мм Може Зелена Оган Полиран Монистра, Распетие Големина 1 3/8 х 3/4. Свети Павле медалот пустиник Бројаницата шармех е претставена во луксузна кадифена кутија за подароци.Сите производи За Блаженство се 100% рачно изработени во Соединетите држави Во Род Ајленд во секоја фаза од производството и доаѓаат со доживотна гаранција. Доживотна Гаранција Без Оцрнување. Сребрен Метал. Рачно изработени Во Род Ајленд. Мај Зелена, 1 3/8 х 3/4 инчен Распетие.

Главните карактеристики

Избор на клиент