.

.

За Случај На Паричник На Google Pixel Pro, Премиум Pu Кожна Апсорпција На Удари Фолио Флип Стенд Картичка Слотови Магнет Капак Случај Со Виси Вкрстено Ремен За Рамо За Google Pix

За Случај На Паричник На Google Pixel Pro, Премиум Pu Кожна Апсорпција На Удари Фолио Флип Стенд Картичка Слотови Магнет Капак

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

●Компатибилен Модел : ●. * Компатибилен Со Google Pixel 7 Pro 6,7 инчи 5g 2022 Ослободување. Одлики На Производот : +. 1. [Заштита на целото тело : ]. Премиум синтетичка кожа со мека внатрешност од микрофибер што не се гребе и тпу назад. Спречете отпечатоци од прсти, нечистотија и гребнатини. 2. [Пари Слотови : ]. Вградени Џебови За Картички . 1 х Прилагодлив Вкрстен Ремен за Рамо. * Ние секогаш тука, какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме ! ●Компатибилност●Компатибилен СО Google Pixel 7 Pro 5 G (6,7 инчи 2022 Објавен) Само. ●Функција За Kickstand€ : овој pixel 7 pro случај со вграден kickstand, држачот за режим на пејзаж е погоден за гледање филм или видео за разговор,давајќи ви искуство без раце. Лесен пристап до сите пристаништа и контроли. ●Практичен Држач За Картички : Со 3 слотови за картички плус 1 џеб за готовина за држење ЛИЧНА КАРТА, кредитни картички, лиценца и готовина, ослободете ги рацете од носење чанта/паричник за погодност во движење. ®Ремен За Вкрстено тело Јаже За Ременчиња : Прилагодливиот ремен со вкрстено тело овозможува да го носите телефонот до крај без да паднете; Ременот лесно се одвојува за да се претвори во самостојна кутија за мобилен телефон; должината на ременот на ланецот е 59". ②Дизајн на магнетно Затворање : флексибилен и доволно сигурен за да го држи отворен или затворен. Совршено одговара на објективот и екранот на фотоапаратот, лесен и брз пристап до сите копчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент