.

.

Денот На Свети Патрик Дрвени Монистра Изработка На Накит Монистра ДЕНОТ НА Свети ПАТРИК САМ Венец Дрвени Монистра

Денот На Свети Патрик Дрвени Монистра Изработка На Накит Монистра ДЕНОТ НА Свети ПАТРИК САМ Венец Дрвени Монистра

DEN 155.04

Пристапност
Во достапна форма

Опис. Ако сакате да направите некои дрвени ракотворби за Денот На Свети Патрик, тогаш не смеете . пропуштете ги нашите украсни дрвени монистра. Изработени од врвен дрвен материјал, ОВИЕ САМИ. мониста се издржливи. Деликатните и рустикални обрасци на темата Свети Патрик на неа . го прави одличен додаток ЗА САМ венец, ѓердан, нараквица за вашиот . деца. . Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Дрво. - Големина : 1, 60Х1, 60Х1, 60см/0, 63Х0, 63Х0, 63ин. - Ќе добиете доволно дрвени монистра што можат да се користат ЗА САМОСТОЈНИ нараквици, ѓердан, фаќачи на соништа, дрвени венци од монистра и други ракотворби. - Можете да ја изберете нашата тема свети Патрик шема дрвени монистра за да направите свои занаети за Денот На Свети Патрик. - Овие монистра се одлични за изработка на накит или занаети Со тема Патрик, што носи повеќе забава и радост за време на фестивалот. - Изработена од дрвен материјал, лабавата мушка не е лесна за кршење, исклучителен изглед, можете да ја користите со доверба. - Со дупка што може да се помине, можете ДА НАПРАВИТЕ свој стил венец со монистра, приврзок за клучеви или нараквица. Ќе добиете доволно дрвени монистра што можат да се користат ЗА САМОСТОЈНИ нараквици, ѓердан, фаќачи на соништа, дрвени венци од монистра и други ракотворби сами. Можете да ја изберете нашата шема на темата Свети Патрик дрвени монистра за да направите свои занаети за Денот На Свети Патрик. Овие монистра се одлични за изработка на накит или занаети Со тема Патрик, што носи повеќе забава и радост за време на фестивалот. Изработена од дрвен материјал, лабавата мушка не е лесна за кршење, исклучителен изглед, можете да ја користите со доверба. Со дупка што може да се помине, можете ДА НАПРАВИТЕ свој стил венец со монистра, приврзок за клучеви или нараквица.

Главните карактеристики

Избор на клиент