.

.

Мажите карирани карирано вратоврска марамче ткаени класични официјални машки и џебни плоштади сет

Мажите карирани карирано вратоврска марамче ткаени класични официјални машки и џебни плоштади сет

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте во машката продавница за мажи на Хисдерн , професионален производител на облека и додатоци за мажи . Фокусирајте се на создавање на линии за квалитетни производи од средината на високо ниво. Економичен, елегантен стил. Hisdern Claid Checked Tie Men's Necktie. Марамче : 12 '' x 12 '' (31cm x 31cm) ;. Свила мешавина + Полистер 1 Марамче за вратоврска : 12 '' x 12 '' (31cm x 31cm); Поставени врски и џебни плоштади . 【Детали за градежништво】 Секое парче од облеката на вратот на Hisdern е направено од тим на занаетчии со децении комбинирано искуство. Ве молиме кликнете Причина дека не сте задоволни од нашиот производ, затоа само стапете во контакт и ние ќе ви помогнеме.

Главните карактеристики

Избор на клиент