.

.

Junovo Flucky Spaley килим плишани нејасни килими за детска соба дневна соба, мека бушава расадник килим крзнено подни тепих, 5,3'x7,5 ', розова

Junovo Flucky Spaley килим плишани нејасни килими за детска соба дневна соба, мека бушава расадник килим крзнено подни тепих,

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Junovo Super меки меки килими за спална соба и дневна соба е изработена од 100% полиестер со поддршка против лизгање, соодветната големина е 2'x3, 4 'x 5.3' и 5,3 'x 7,5' Можете да изберете која било големина и бои што ги имате сака. Оваа бушава област килими со употреба на минималистички дизајн, цврста боја и едноставни линии го прави тепихот да претставува топла и жива атмосфера, носи ново визуелно искуство и нова виталност во декорацијата за домови. Мекиот тепих е лесен за чистење, ве молиме обидете се да измиете или избришете чисто со влажно партало и да го тресете за да го испуштите крзното крзно, а потоа изберете место што е добро проветрена, лежеше тепих или да висат за да се исуши природно. Материјал и големина : Кадифена површина и сунѓерски меѓуслојни обезбедуваат оваа бушава килим удобна карактеристика и купот со висок 1,5 инчи, постигнете одлична текстура и чувство на рака . килими со мека област : нашите килими со меки подрачја се направени од кадифено материјал за да се осигури дека крзното крзно е погоден за членовите на семејството и исто така е без мирис, не-пролевање и издржлив . дизајн против лизгање : дното е изработено од ПВЦ Полка точки и сунѓерско дно близу заедно може да се вклопи добро со подот, нема да има никакви Лизгањето, покрај украсувањето на домот, исто така може да биде многу добро за тепихот да се загрее . Совршено за домашен декор : Прекрасните бои даваат соба стилски вибрации и минималистичкиот дизајн на килимот Shag е лесен начин за украсување на девојчињата Соби, детски спални соби, расадници, дневни соби, простории за расадници и мали деца, итн. Пакувајте со вакуумска торба, ќе се опорави по 3-4 дена. И ние поддржуваме бесплатни приноси во рок од 30 дена. Ако не сте задоволни од ова, ве молиме слободно контактирајте не.

Главните карактеристики

Избор на клиент