.

.

LOLMOT жени модна летна есен секси преклопена цврста боја редовни жени долги ракави V вратот копче врвот опуштена алтетична туника удобна крпа

LOLMOT жени модна летна есен секси преклопена цврста боја редовни жени долги ракави V вратот копче врвот опуштена алтетична

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Womenените модни летни секси преклопени печатени редовни жени со долги ракави V Топчиња на копчето на вратот : 1. Тоа е изработено од материјали, доволно издржливо за вашето секојдневно носење2.Силивиот и модниот дизајн ве прават попривлечни 3. удобно погодно за различни прилики. 4.окација : Обичен, роденден, датира, забава, за работа, домашен одмор и повеќе. Топсезона на копчето на вратот : Пролет, Летодердер : Womenените : Обичен, Партиматеријал : ПолиестерПатерн Тип : ПРИНТСТВО : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Вистински за да се измие : Рачно миење ладно, виси или линија суво Што добивате : 1pc Women Top Snote : Ве молиме, споредете го Детали големини со вашите пред да купите !!! Користете слична облека за да се спореди со големината 【материјал】 : Супер меки женски кошули, изработени од здодевна удобна ткаенина со одлично истегнување . 【Функција】 : Топ на проточна туника доаѓа со долг /краток ракав, Хенли против вратот врвови изгледа пообилно и поцелосно , кошули со копче за да ја покажете вашата елеганција, плетено предно и разгорено дно на блузи на блузи. 【Прилика】 : Хенли кошули за жени случајни основни тимови, одлични за обични, патувања, секојдневен живот, забава, датум, канцеларија, училиште, работа, одмор; Погодно за есен, зима, пролет и лето . 【Големина】 : Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина во описот на производот пред вашето купување.

Главните карактеристики

Избор на клиент