.

.

Полнач за адаптер за лаптоп AC за HP Envy Sleekbook 13T- CTO, 14T-3100, 14-3090CA; HP Envy Sleekbook 14T- CTO, 4-1003TX, 4-1005TX; HP Envy Sleekbook 13T- CTO, 4-1006TX, 4-1008TX

Полнач за адаптер за лаптоп AC за HP Envy Sleekbook 13T- CTO, 14T-3100, 14-3090CA; HP Envy Sleekbook 14T- CTO, 4-1003TX, 4-1005TX;

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Излез : 19.5 V 3.33 A 65 W ^^ сосема ново со 1 година без загриженост ^^*бродови од САД*^^ 100% компатибилен адаптер за замена, а не оригинален HP производ Attn : Набавка само ако целосен модел# на вашиот лаптоп натпревари Нашиот модел на список#s. Сертифициран CE/FCC/ROHS, тестиран од производителот за да одговара на спецификациите на OEM производи . Излез : 19.5 V 3.33 A 65 W ^^ Сосема ново со гаранција без загриженост од 1 година ^^*бродови од САД*^^ 100% компатибилен адаптер за замена , Не е оригинален производ за HP.

Главните карактеристики

Избор на клиент