.

.

Матсел мост Ајова Сувенир Винил Декларална налепница Авантурата чека дизајн

Матсел мост Ајова Сувенир Винил Декларална налепница Авантурата чека дизајн

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Ако сте lубител на природата и уживате во вашето време пешачење, кампување или само во посета на омилениот парк и околните градови, оваа налепница е идеален сувенир за да ги покажете местата што сакате да ги посетите. Овие се одличен начин да го покажете вашето омилено место! Сите решенија на R и R Import имаат отпечатоци со квалитетна слика со висока дефиниција и вашето омилено место за одење во светли, привлечни бои. Тие лесно се придржуваат на која било површина како автомобили, фрижидер или која било друга површина. Ова е исто така отпорна на избледени и водоотпорни декорации за да можете да го залепите на отворено или во вашиот автомобил и ќе изгледа светло и остра долго време. Стапчињата на која било површина и се специјално дизајнирани да се користат во автомобили или фрижидери, винил материјалот што се користи за производство на оваа налепница го прави отпорен на суровата временска состојба и исто така е отпорна на избледена, чувајќи ја убавата графика светла и остра долго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент