.

.

Во сет, меурчиња за цртани филмови покажуваат играчка пластична меур што дува бар смешен меур правејќи играчка прекрасна рачна меурчиња стапчиња за меурчиња играч

Во сет, меурчиња за цртани филмови покажуваат играчка пластична меур што дува бар смешен меур правејќи играчка прекрасна рачна

DEN 303.84

Пристапност
Во достапна форма

Опис. Оваа ставка е добро изработена од врвен материјал за трајна и практична употреба. Со правилен дизајн на рачката, тоа ќе ја обезбеди неговата практичност и популарност кај малите деца. Децата толку многу ќе ги сакаат овие стапчиња за меурчиња. Стапчињата со меурчиња со повеќе големина можат да ги исполнат барањата на вашето дете и може да се користат долго време. . Карактеристики. - Боја : разновидна . - Материјал : пластика . - Големина : околу. 21x21x2cm/8.27x8.27x0,79 инчи . - изработен од материјал, безбеден за употреба. - Овој пакет за правење меурчиња за забавно плажа ќе биде прекрасен подарок за деца . - Дојдете со мала лента за меурчиња за меурчиња и практични во употреба . - Функција Трајната рачка, која им овозможува на малите деца лесно да се држат . - одлично за Возрасни и деца на забави, семејна средба, прослава, затворени и надворешни активности. Направено од материјал, безбеден за употреба . Овој пакет за правење меурчиња за забавни плажа ќе биде прекрасен подарок за деца . Дојдете со мала лента за меурчиња за меурчиња и практични во употреба . Функција Трајната рачка, која им овозможува на малите деца лесно да се држат на . Одлично за возрасни и деца во забави, семејно обединување, прослава, активности во затворен и на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент