.

.

Чевли модни патики чипка чевли за дишење на жени на отворено спортски спортски патики на жени сива

Чевли модни патики чипка чевли за дишење на жени на отворено спортски спортски патики на жени сива

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Пакет : 1 пар чевли (без вклучување на чевли). Белешка : Различни компјутери различно прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведеното . Ве молиме, кажете ни многу можно за вашето испитување за да можеме да ви помогнеме во вашите специфични потреби. Ние секогаш сме среќни да помогнеме каде и да е можно . Стил : Обичен, мода. Спецификации на предметите : Пол : Womenените/девојчето. Сезона : Четири сезони. Висок стил на пета : рамен. Горниот материјал : мрежа. Зголемете го високо : не. Стил на пети : круг. Метод на затворање : чипка. Материјал за инсол : Пу. Чевли пета висока : 3см/1,18 ''. Платформа за платформа : 3см/1.18 ''. Погодни сцени : Надворешно/секојдневно/забава/плажа/работа/слободно време. Материјал : Пу. Топол потсетник : Различни стилови на чевли, ве молиме изберете ја големината според типот на стапалото . Должина : Бр. Единствен материјал : гума. ОПИКТИРА : Големина : 37 САД : 7 Велика Британија : 4,5 ЕУ : 36 ЦН : 235 должина на стапалото : 23,5 см/9.3 "Ширина на нозете : 8.5-9cm/3.4-3.5 " Големина : 38 САД : 7.5 Велика Британија : 5 ЕУ : 37 ЦН : Должина на 240 стапала : 24см/9,5 "Ширина на стапалото : 9см/3,5 " Големина : 39 САД : 8 Велика Британија : 5,5 ЕУ : 38 ЦН : 245 должина на стапалото : 24,5 см/9,7 "Ширина на стапалото : 9-9,5 см/3,5 -3.7 "Големина : 40 САД : 8.5 Велика Британија : 6 ЕУ : 39 ЦН : 250 стапки на стапалото : 25см/9,8 " Ширина на стапалото : 9,5 см/3,7 "Големина : 41 САД : 9 Велика Британија : 6,5 ЕУ : 39,5 ЦН : 255 должина на стапалото : 25,5 см/10 "Ширина на нозете : 9.5-10cm/3.7-3.9 " Платформа за платформа : 3см/1.18 ''. Белешка : Различни компјутери различно прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведеното . Зголемете го високо : не. Горниот материјал : мрежа. Висок стил на пета : рамен. Cleanенски чевли Клиренс Фести. женски чевли фустани лежерен клин. Чевли за жени патики. Патики за жени се лизгаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент