.

.

Единствени поволни цени памучна патент со перница за перници за перница од перница 20 72

Единствени поволни цени памучна патент со перница за перници за перница од перница 20 72

DEN 215.84

Пристапност
Во достапна форма

Направено од 100% египетска памучна ткаенина, ткаење од 250 конец, уникатни поволни цени за перници за тело, нуди не само мека и удобна текстура, туку е исто така одлична за вашите перници. Ткаени ткаенини со висока густина, дизајн на затворање на патент. Овие капаци на перници за тело се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок и не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки доколку се користи за суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се спушти сушење на ниско ниво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и да оставите мала разлика во бојата, како резултат на мониторирањето на варијациите на резолуцијата и осветленоста на светлината во студиото. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени памук патент со перница за перница за перница од ткаенина : 100% памук. Земја на потекло : Увезен. 250 броење на нишки. Скриено затворање на патент. Достапни големини : 20 "x 48", 20 "x 54", 20 "x 60", 20 "x 72". Вклучува само 1 парчиња перница за каросерија само, перница не вклучува. Машина/рака што се пее.

Главните карактеристики

Избор на клиент