.

.

Njshnmn Кид бебе девојки една девојка за капење за капење костуми за девојки еден костим за капење

Njshnmn Кид бебе девојки една девојка за капење за капење костуми за девојки еден костим за капење

DEN 102.24

Пристапност
Во достапна форма

Девојки плус големина на осип на костим за капење. Гледајќи за стилски и удобен костим за капење за вашиот мал жир. Костумите за капење на нашите девојки се совршени за плажа или базен. Достапно во различни големини и бои, сигурно ќе најдете совршено вклопување. Направени со висококвалитетни материјали, нашите танкини се издржливи и долготрајни. Нашиот едно парче костим за капење се одликува со дизајн на елек без ракави, додека шорцевите се дизајнирани во стил на момчиња слични на шорцевите за мажи. Овој дизајн за капење за капење со лежери за девојчиња за девојчиња е погоден за разни прилики, како што се базени, плажи, море, активности за вода и јахти. За да го задржите вашето мало девојче ладно и удобно дури и во топли летни денови . Разновидност на бои и обрасци : Ние нудиме широк спектар на бои и обрасци за избор, така што вашето мало девојче може да го изрази својот уникатен стил. Удобно вклопување : Нашите девојки за капење костуми се дизајнирани со удобно вклопување за да се осигура дека вашето мало девојче може да се движи слободно и да ужива во водата без никаква непријатност . Стилски и трендовски : костуми за капење за девојки едно парче слатко. Нашите девојки Такини е е Дизајнирано да го задржи вашето мало девојче да изгледа стилски и трендовски на плажа или базен . носење на мембрани : лесен за носење и полетување, овој костум за капење Rashguard за капење за девојчиња плус е оваа сезона што мора да ја има за одличен летен изглед на плажа; Нашите костуми за капење на осип за девојчиња се исто така совршени како подарок; Добијте ја оваа кошула за пливање за вашата ќерка, внука, мала сестра, внука или пријател.

Главните карактеристики

Избор на клиент