.

.

јадеше облека уникатен пита за возрасни бон оган Турција, благодарница дуксери, карион

јадеше облека уникатен пита за возрасни бон оган Турција, благодарница дуксери, карион

DEN 463.84

Пристапност
Во достапна форма

Прославете го есента и поддржувајте жени во сопственост и управувана мал бизнис! Ние лансиравме нова линија на есенски кошули за деца и возрасни! Сите наши маици се дизајнирани и печатени во САД! Имаме облека за целото семејство! Ткаенината е доволно издржлива за секојдневно носење и машина за перење! Нашите отпечатоци се прават со високо квалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијален топлински печат за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да попуштат. 7 јадеше 9 облека е врвен дизајнер за облека за возрасни и деца. Маж или женска есенска кошула : 7 јадеа 9 Ограничено издание на есенско кошули. Имаме кошули на располагање за деца и родители!. Денот на благодарноста / кошулата за Ноќта на вештерките / есенската кошула : Прославете ја сезоната со соодветни кошули за семејството!. Подарок за паѓање на возрасни за него или неа : удобен, достапен начин да се изразите. Без разлика дали купувате пријатели, член на семејство или сакана, можете да бидете сигурни дека ќе ставите насмевка на лицето. Висок квалитет : Дизајнирано и печатено во САД од страна на жени во сопственост и управувано со мал бизнис. Отпечатоците се супер меки и професионално применети на ткаенината. Не можете да го почувствувате печатењето на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Овие отпечатоци не се железо на трансфер, што значи дека не пука или кора. Оваа облека ќе продолжи да се чувствува и да изгледа одлично дури и по многу миења. Ние носиме уникатна облека за целото семејство! Дизајнирано и печатено во Такома, WA. Среќна есен an'all : Совршен за фото -фустанот на вашето семејство, патување до лепенка од тиква или секој ден носење!.

Главните карактеристики

Избор на клиент