.

.

на Urban USB-C до USB 3. Адаптер, USB-C машки до USB-A женка, користи USB OTG технологија, компатибилна со Xiaomi Redmi 8

на Urban USB-C до USB 3. Адаптер, USB-C машки до USB-A женка, користи USB OTG технологија, компатибилна со Xiaomi Redmi 8

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

USB-C до USB 3.1 адаптер Напнаторот USB-C конвертор од Urbanx, водечкиот бренд за полнење со USB на Америка • Побрзо и побезбедно полнење со нашата напредна технологија • 10 милиони+ среќни корисници и броењето огромна компатибилност овозможуваат вашиот USB-C телефон, таблет или компјутер. Работете со скоро секој USB уред. Вклучува хард дискови, USB дискови, уреди за интерфејс и многу повеќе. Super Speed ​​нуди трансфери на податоци со целосна брзина на USB 3.1, до 5 Gbps. Пополнете го вашиот телефон со HD филмови и песни во секунди. Тоа е над 10 музички албуми секоја секунда или HD филм за околу 10 секунди. Зголемена издржливост Може да ја транспортирате и наплаќате со целосен мир на умот благодарение на засилувањето на арамидските влакна по должината на кабелот и конекторите за екстра-јачина. USB-на-Go им овозможува на компатибилните телефони и уредите да го прошират складирањето преку надворешни хард дискови и USB-погоните. Белешка : Не поддржува Google Pixel XL или Sony Xperia XZ или USB OTG со зголемена компатибилност One Plus 2 : Користете го вашиот USB-C компјутер или мобилен телефон со огромен број USB уреди, благодарение на USB технологијата за одење . Трансфер на суперспејд : Поддржува брзина на трансфер до 5 Gbps. Пополнете го вашиот телефон со HD филмови и песни во секунди . Што добивате : 2 единици на Urbanx USB-C до USB 3.1 адаптер ,.

Главните карактеристики

Избор на клиент