.

.

Мало Девојче Облека Девојки Боја Нето Предиво Машна Роденденска Забава Цвеќиња Фустани За Деца

Мало Девојче Облека Девојки Боја Нето Предиво Машна Роденденска Забава Цвеќиња Фустани За Деца

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

Детски Девојки Боја Нето Предиво Боукнот Роденденска Забава Цвеќиња Наметка Детски Фустани Опис : Материјал : Полиестер + должина На Ракавот : Главна Боја Без ракави : Како Што Покажува Сликата : Симпатичен Тип На Шема : Обичен И моден дизајн Со Цврста боја го прават вашето бебе попривлечно одлично за секојдневно, Секојдневно, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињаизработен е од материјали,чувство на мека рака, нема никаква штета на вашето бебе кожа Мало Девојче Облека Девојки Боја Нето Предиво Боукнот Роденденска Забава Цвеќиња Фустани Деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент