.

.

Podplug Плус Големина Жени Краток Ракав Печатени V - Вратот Блузи Маица Маица Блуза

Podplug Плус Големина Жени Краток Ракав Печатени V - Вратот Блузи Маица Маица Блуза

DEN 303.68

Пристапност
Во достапна форма

●ЗАБЕЛЕШКА + пред Да Купите, Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини (Табелата Со Големини е На Сликата), Ако не сте сигурни за големината, можете да не контактирате за консултации, Е-Пошта : podplugg@ .Информации за производот : Сезона : Пролет/Лето /all Прилика : Дневно, покажете го случајот, стил на забава : Секојдневен, Моден : Одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Топнот : поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. ●ЗАБЕЛЕШКА + пред Да Купите, Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини (Табелата Со Големини е На Сликата), Ако не сте сигурни за големината, можете да не контактирате за консултации, Е-Пошта : podplugg@ . Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време. Одлично за топло време. Прилика : совршен Врв/Кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, состанок, заминување, пријатели кои излегуваат и носат куќа. Разноврсна : Совршена должина за носење со фармерки,хеланки и каприс, а може да се носи надвор или како долна кошула со јакна или кардиган. Подарок : одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Главните карактеристики

Избор на клиент