.

.

Пил Кожа Лажно Дно Спортска Торба Чоколадо

Пил Кожа Лажно Дно Спортска Торба Чоколадо

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Преден отворен џеб и посебен лажен долен оддел. Топ-поштенски отворање на пространа главна преграда. Двојни рачки и прилагодлив/отстранлив ремен за рамо.Димензии : Тип : Продолжување, Мода, Мекострана Материјал : Кожна Шема : Цврст Надворешен Џеб : 0 внатрешен Џеб : 1 функција : Прилагодлив Ремен, Повеќе Оддели, Пад На Дното Точна Боја : Темно Кафеава, Црна, Кафеава Боја : Црна, Кафеава дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Димензии : Тип : Продолжи, Мода, Мекострана. Материјал : Кожа. Модел : Цврст.

Главните карактеристики

Избор на клиент