.

.

Забава Експрес Избрани Бои Срце Партија Балони, Грофот

Забава Експрес Избрани Бои Срце Партија Балони, Грофот

DEN 575.84

Пристапност
Во достапна форма

Забава Експрес е водечки снабдувач НА б2б играчки, новини, подароци и премии.Нашите производи се движат од традиционални омилени до денешните трендови.Задоволни сме да понудиме повеќе од 10.000 артикли во нашата производна линија.Ние одржуваме стапка на пополнување на нарачки од 95% и нудиме најдобра вредност и избор во индустријата. Имаме развиено илјадници производи исклучиво презентирани Од Забава Експрес.Задоволни сме да понудиме извонредна услуга за клиенти што го гарантира вашето задоволство. Додадете Ги Овие разноврсни Совршено Париски Балони на вашата забава инспирирана од Париз за шик изглед. Ставете ги во вашата забава фаворизирајте добри чанти или залепете ги во теглите со бонбони бафет за сладок Париски талент. Вклучува Ајфелова Кула, срца, круни и форми на флер-де-лис. Едноставно пресечете го пакетот внатре Во Овие Совршено Париски Самонадувачки Миларни Балони за да го активирате дејството на надувување. Вклучува 8 " пластични стапчиња. 4" - 6 " Потребно Е Едноставно склопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент