.

.

Машки Жени детски италијански сребрени Сребрени Синџири Линк Фигаро

Машки Жени детски италијански сребрени Сребрени Синџири Линк Фигаро

DEN 559.84

Пристапност
Во достапна форма

Италијански Стерлинг Сребро 925 Стерлинг Сребро Машки Машки Женски Синџир Фигаро Врска. . Д Е С Ц Р И П Ц И О Н : 1. 100% Ново2. Тоа трае вечно ако се третира со нега3. Не оцрнува, не избледува и не ја обојува кожатаматеријал : 925 Сребро. - Машкиот Женски Синџир 925 Сребрени Нино Е совршен подарок за да бидете сигурни дека вашиот љубител на спортот е среќен и горд што го покажува накитот на неговиот омилен тим! Овој ѓердан е дизајниран со висококвалитетно сребро за да го издржи најтешкиот вентилатор. Купете со доверба!. - Г А Р А Н Т А С. с. "саа 100% гаранција за враќање на Парите" лесен и бесплатен поврат за 30 дена " нема да предизвика алергиски или кожни реакции (100% безбедни за употреба)"ние сме вистински луѓе и ние ќе одговориме на 100% од пораките и ќе ја испратиме вашата нарачка во рок од 24 часа!Instagram : Issobre Nastagram : https : ///erikrayojewelrystoreâ facebook : /Bewelrystorebyerikrayod Es S И G n n N E E T Бидете сигурни дека 925 Сребрениот Детски Машки Женски Синџир ќе биде во совршена состојба, бидејќи се проверува пред да се означи како "совршен за продажба". Секој прстен е професионално дизајниран да обезбеди цврсто, но супер удобно чувство.Продавница За Накит од Christiк Рајо е компанија Во Христијанска сопственост, што значи дека донираме помеѓу 10 и 20% од нашиот профит на црквите ширум светот, покрај тоа што донираме помеѓу дополнителни 10 и 15% на добротворни организации. Чувствувајте се безбедно да бидете дел од нашиот тим за давање придонес за корисни причини.Произведено во САД - безбедни и контролирани стандарди и материјали за изработка - Супериорен квалитет - Најдобра услуга за клиенти од (САД) - еколошки-испорака брзо На барање ние сме вистински луѓе кои се тука за вас и се надеваме дека ќе уживате во нашите рачно изработени производи!- Erк Рајо. 100% Сосема Ново. Никогаш Нема Да Избледи, Никогаш Нема Да Оцрни, Никогаш Нема Да Ја Остави Вашата Кожа Зелена. Удобно За Носење и Мазно на Вашата Кожа.

Главните карактеристики

Избор на клиент