.

.

Јухаи Бини Шапка Шамија Постави Ладно Отпорни Без Обод Популарни Ветроупорни Кадифен Топката Шамија Ракавици

Јухаи Бини Шапка Шамија Постави Ладно Отпорни Без Обод Популарни Ветроупорни Кадифен Топката Шамија Ракавици

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Со својот дизајн обложен со руно, овој комплет ракавици за шамии има одличен ветроупорен и ладно отпорен ефект што ќе ви помогне да ги поминете студените зимски месеци.It е многу погоден за возење велосипед, скијање, лизгање, сноуборд, трчање и кампување.) Ширина на капа : 18см на 7.Со дизајнот на екранот на допир, топлите ракавици ви овозможуваат да работите со електронски уреди во студената зима без да го соблечете топлото gloves. Земајќи дизајн обложен со руно, овој комплет ракавици за шамии со капа има одличен ветроупорен и ладно отпорен ефект што ќе ви помогне да ги поминете студените зимски месеци.

Главните карактеристики

Избор на клиент