.

.

еластичен Појас на половината отпорен На Абење Издржлив Супер Удобен Лесен За Совпаѓање Опремен Лесен Извонреден Женски Ремен Од Фау Кожа За Секојдневно Носење

еластичен Појас на половината отпорен На Абење Издржлив Супер Удобен Лесен За Совпаѓање Опремен Лесен Извонреден Женски Ремен

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Украсен со метални синџири, овој појас е многу стилски и популарен. Одликувајќи се со еластичен дизајн, овој ремен е лесен за употреба и ви овозможува да ја прилагодите големината по желба.Овој слаб растеглив појас го обликува вашиот струк, погоден за секој дневен изглед во секоја сезона. Добар костум за натпревар за блуза, фустан, здолниште, фармерки или џемпер, правејќи ја вашата облека да изгледа уникатно и classy.It изработен е од вештачка кожа.Должината и ширината на овој производ е 70см-110см, 4см. Овој појас е погоден за секојдневно носење, забава, банкет, свадба, матурска вечер, фестивал итн.Име на предметот : Ремен Материјал : Вештачка Кожа Пол : Женски Стил : Модерни Карактеристики : Еластична, Отпорна На Абење, Издржлива Големина Детали : Должина : 70см-110см/27.6"-43.3 (Прибл.) Ширина : 4см/1.6 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Појас Украсен со метални синџири, овој појас е многу стилски и популарен. Одликувајќи се со еластичен дизајн, овој ремен е лесен за употреба и ви овозможува да ја прилагодите големината по желба. Овој слаб растеглив појас го обликува вашиот струк, погоден за секој дневен изглед во секоја сезона. Добар костум за кибрит за блуза, фустан, здолниште, фармерки или џемпер, правејќи ја вашата облека да изгледа уникатно и елегантно. Изработен е од вештачка кожа. Должината и ширината на овој производ е 70см-110см, 4см. Овој појас е погоден за секојдневно носење, забава, банкет, свадба, матурска вечер, фестивал итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент