.

.

Сет На Бакстон Студио Шандел Модерна И Современа Фау Кожа Тапациран Јадење Столици, Повеќе Бои

Сет На Бакстон Студио Шандел Модерна И Современа Фау Кожа Тапациран Јадење Столици, Повеќе Бои

DEN 3199.84

Пристапност
Во достапна форма

Додадете шарм и минималистички шик во вашиот простор со столчето за јадење Шандел. Модерниот и современ инспириран дизајн е едноставен и разноврсен. Лустерот е обложен со пена за удобност и тапациран во црна вештачка кожа. Нозете на столот се цврст метал, завршени во црно. Шанделата има правоаголен дизајн, со малку навален стол назад за да поттикне часови удобно седење. Столот може да ги додаде завршните допири во вашата трпезарија, просторот за прием или друг заеднички простор. Произведено Во Кина, Лустерот бара склопување. Тапацир од вештачка кожа. Црни завршени метални нозе. Малку навален стол назад.

Главните карактеристики

Избор на клиент