.

.

Vntub Клиренс Мулти Приклучок Излез Екстендер СО USB, Пренапони Заштитник Излез СО USB Ѕид Полнач, 1050j Повеќе Излез Експандер Со Електричен Штекер За Дома

Vntub Клиренс Мулти Приклучок Излез Екстендер СО USB, Пренапони Заштитник Излез СО USB Ѕид Полнач, 1050j Повеќе Излез Експандер

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Паметен Приклучок.14 во тежина на производот : 706g/1. Ноќта На вештерките;Црна Friday;Thanksgiving;Christmas;Multi;Plug;Outlet;Extender;With;USB,;Surge;Protector;Outlet;With;4;USB;Wall;Charger,;1050 J;Multiple;Outlet;Expander;With;18;Electrical;Outlet;For;Home.За Денот на Вљубените, роденден,годишнина,Ноќта на Вештерките,Црн петок,Денот на Благодарноста, Божиќ.

Главните карактеристики

Избор на клиент