.

.

Стандардни Врвки КУКА РАМЕН Стил ЦРНА

Стандардни Врвки КУКА РАМЕН Стил ЦРНА

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики овој рамен плетен јаже е совршен за обезбедување на вашата значка за ЛИЧНА КАРТА.Практична, рамна метална кука се прицврстува на дупчицата на ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА за брзо поставување.Дебела врвка за чевли, 3/8 широк јаже лежи рамно на вашето тело.36 во. должината нуди доволно продолжување за да ја повлечете ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА.Спецификацијабојка-Тип На Црн Производ-Јаже100 ремени по кутија.- SKU : Azty01925 Карактеристики Овој рамен плетен јаже е совршен за обезбедување на вашата значка за ЛИЧНА КАРТА. Практична, рамна метална кука се прицврстува на дупчицата на ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА за брзо поставување. Дебела врвка за чевли, 3/8 широк јаже лежи рамно на вашето тело. 36 во. должината нуди доволно продолжување за да ја повлечете ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА. Спецификација Боја-Црна. Тип На Производ-Јаже. 100 ремени по кутија. - ШКУ : АЦТИ01925.

Главните карактеристики

Избор на клиент