.

.

инхзој Детски Момчиња Костим За Капење Кошула За Пливање Со Долги Ракави Со Шорцеви Осип Костум СО UPF 50+ Светло Зелена 5-6

инхзој Детски Момчиња Костим За Капење Кошула За Пливање Со Долги Ракави Со Шорцеви Осип Костум СО UPF 50+ Светло Зелена 5-6

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Мало Дете Момчиња 2 Парчиња Костими За Капење Летна Плажа Костим За Капење Брзо Сушење НА 50+ Костими За Пливање За Заштита од Сонце Вклучуваат : 1 парчиња Момчиња Пливаат Врвот, 1 парчиња Пливаат Кратки Услови : Ново без тагматеријал : 82% Полиестер, 18% Спандекстаг Бр.Препорачана Големина На Рамото До Врвовите На Ракавите По Должина На Половината Length902-320.5"/52cm13.8"/35cm12.6"/32cm16.5-25.2"/42-64cm9.1"/23cm1003-421.3"/54cm15.4"/39cm13.8"/35cm17.3-26.0"/44-66cm9.8"/25cm1104-522.0"/56cm16.5"/42cm15.4"/39cm18.1-26.8"/46-68cm10.2"/26cm1205-623.6"/60cm17.7"/45cm16.1"/41cm18.9-27.6"/48-70cm10.6"/27cm1306-725.2"/64cm18.9"/48cm17.3"/44cm19.7-29.1"/50-74cm11.8"/30см Изработен од висококвалитетен материјал, костимот за капење е пријателски за кожата и удобен за носење. Две парчиња костим за капење за момчиња, живописниот принт од диносаурус ги прави вашите момчиња да изгледаат активно. UPF 50+ заштита од сонце ја одржува кожата на вашето мало момче безбедна од сонце и сурови УВ зраци. Еластичната линија на половината е лесна и удобна за носење. Брзо-сувата ткаенина ги одржува момчињата да се чувствуваат ладно и суво. Совршен за пливање, капење, тренинг, сурфање, базен, одмор на плажа, топла пролет итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент