.

.

Обликувач на бутот-Прегратка на целото тело-обликувач што се израмнува од половината до крај-фаја Пара Мујер Квема Граса

Обликувач на бутот-Прегратка на целото тело-обликувач што се израмнува од половината до крај-фаја Пара Мујер Квема Граса

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Избегнувајте враќање! Не сте сигурни ЗА ГОЛЕМИНАТА или СТИЛОТ на обликувачот на телото? Само прашајте не на 915-541-5623 или продажба@ - Обликувач На Средината на Бутот со Подигнување На Плен. Леле тенок изглед со овој незабележлив обликувач на боди. Направено со лесна, но компресивно-моќна ткаенина што ги намалува сите области на телото. Дизајниран за подигнување на задниот дел за позаоблена форма. Тоа е незабележливо под облеката и останува на место. Плен Лифт. Компресија-моќ ткаенина. Ги Намалува Маснотиите. Подигнете Го Задниот дел. Произведено во Колумбија.

Главните карактеристики

Избор на клиент