.

.

Визари Машки редондо ФГ на отворено фирма за фудбалски чевли

Визари Машки редондо ФГ на отворено фирма за фудбалски чевли

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Овие фудбалски чевли „Визари Детс“ ќе бидат и стилски и класични, благодарение на нашиот фаворизиран дизајн и испробана и вистинска удобност! Овие модерни фудбалски споеви имаат стабилен синтетички врв со уникатна шема што додава трендовски допир. Вашите млади ќе можат да галопираат низ фудбалскиот терен со темпо на пробив во овие доверливи визари! Фудбалските облеки на Визари Редондо се конструирани од сјајни синтетички материјали. Едноставно прилагодливите ленти им овозможуваат на овие прегратки да се прилагодат на ногата совршено. Нашите дво-тонски флексибилни гумени надворешни страни вклучуваат цврсти столпчиња за зафаќање на цврсти терени и надворешни области . добро склучени јака и стапало, нашите фудбалски чевли се неверојатно удобни. Носете ги удобно за време на долги игри и сесии . Синтетичките горе на нашите распрскувачи и совршено зашиени облоги се дизајнирани да ви помогнат полесно да ја контролирате топката . Нашите распрскувачи се достапни во најразлични интересни избори во боја што ќе му дадат поп на боја на твојата униформа. Полиуретан ѓон. Горна : мека синтетичка која силна и издржлива. Совршен за тинејџери и возрасни. Големината трае од машката американска големина 6,5-13. Висококвалитетни машки фудбалски чевли / клипови со ниска цена . Визари. Игра на, секогаш . надворешна боја : обликувана надворешна плоча на TPU со тркалезни столпчиња за стабилност и максимална влечење.

Главните карактеристики

Избор на клиент