.

.

Коаезне Дете Дете Бебе Момчиња Девојчиња Слатки Цртани Животни Писмо Зимски Цврсти Палта Елек Јакна Надворешна Облека Облека Облека

Коаезне Дете Дете Бебе Момчиња Девојчиња Слатки Цртани Животни Писмо Зимски Цврсти Палта Елек Јакна Надворешна Облека Облека

DEN 169.28

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : umn, Зима. Тип на ракави : Без Ракави. Тип на патарн : Цртан Филм Зимски Капут За Мали Момчиња Детско Момче Зимска Шема на Палта : . Големина : 100 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 64см/25,20" Должина : 36см/14,17"Големина : 110 Препорачана Возраст : 3-4 Години Биста : 68см/26,77" Должина : 39см/15,35"Големина : 120 Препорачана Возраст : 4-5 Години Биста : 72см/28,35" Должина : 42см/16,54"Големина : 130 Препорачана Возраст : 5-6 години Биста : 76см/29,92" должина : 45см/17,72"големина : 140 препорачана возраст : 6-8 Години Биста : 80см/31,50" должина : 47см/18,50"големина : 150 препорачана возраст : 8-10 Години Биста : 84см/33,07" должина : 49см/19,29"големина : 160 препорачана возраст : 10-13 Години Биста : 88см/34.65" Должина : 52см/20.47" Совети за големина : одговараат за 2-13 години бебе. Бидејќи Висината и Тежината На Бебето се Различни, Големината Може да биде Преголема или Премала. Ако Имате Какви Било Прашања Или Предлози За Големината, Ве Молиме Контактирајте Не, Ви Благодариме За Разбирањето. Затворање На Патент. ПОДАРОК : Божиќ, Нова година, Роденден, Забава, Фотографија Итн, Исто Така Идеален За Секојдневно Носење, Подарок за Вашето Девојче Момче. МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Издржлива Најлонска Надворешност и Меко Полнење Од Полиестерски Влакна. (Не Долу Палто, Тоа Е Долу Алтернатива). СООДВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : Јакни Од Цртани Филмови Од Диносауруси + Џемпер Се Соодветни За Временски Услови Од Околу 50°F(10°F)-59 ° F(15€). Лиснато Палто Дете.

Главните карактеристики

Избор на клиент