.

.

Женски Клинови Зашилен Прст Удобни Везени Западни Родео Каубојски Чизми

Женски Клинови Зашилен Прст Удобни Везени Западни Родео Каубојски Чизми

DEN 911.84

Пристапност
Во достапна форма

Женски Клинови Зашилен Прст Удобни Везени Западни Родео Каубојски Чизми . Ве молиме известете ни што е можно повеќе за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. Топол Потсетник : Различни Чевли> . Опис : . Пол : Жени . Горниот Материјал : СТП . Единствен Материјал : Гума . Поставата Материјал : НЕ . Влошка Материјал : СТП . Сезона : Четири сезони/Пролет/Aut/Лето . Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Свадба/Работа/Одмор. Стил : Секојдневен, Моден, Колеџ, Елегантен . Пети>Зашилен Прст . Метод На Затворање : Лизгање. Пета Висока>Квадратни Потпетици . Зголемете Високо : НЕ . Должина на цевката БР . Обем на цевка : 25м/9,84". Чевли Пета Висока : 5см/1.96". Висина на платформата : 1см/0.18". Пакет : 1 Пар Чевли. (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли). Крамакс Женски Клинови Зашилен Прст Удобни Везени Западни Родео Каубојски Чизми.

Главните карактеристики

Избор на клиент